Najwyższa jakość leczenia z szacunku dla pacjenta

E-REJESTRACJA


E-REJESTRACJA KROK PO KROKU

E-Rejestracja umożliwia pacjentom rezerwację terminu wizyty do Poradni Chorób Zakaźnych drogą elektroniczną.

W celu skorzystania z modułu e-Rejestracji należy uprzednio założyć konto poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie https://ezdrowie.zakazny.pl. Niezbędne jest podanie adresu poczty mailowej ze względu na przesłanie wiadomości do zatwierdzenia rejestracji. Po aktywacji konta pacjent otrzymuje informację o możliwości korzystania z portalu. Wiadomość taka dociera w formie wybranej przez rejestrującego się – sms, e-mail.

Po zalogowaniu się do e-Rejestracji pacjent wybiera rodzaj poradni i charakter wizyty: pierwszorazowa – pilna lub stabilna zgodnie z informacją na skierowaniu, wtórna. Po wyborze odpowiedniego dnia wraz z godziną pozostaje jedynie wysłanie rezerwacji. Pracownicy Poradni weryfikują przesłane dane i potwierdzają termin wizyty. Wiadomość o zatwierdzonym terminie dociera do pacjenta drogą mailową bądź jako sms.

Pacjenci pierwszorazowi zobowiązani są do dostarczenia skierowania w przeciągu 14 dni roboczych od dnia rezerwacji wizyty. Jest to element kluczowy, niezbędny do potwierdzenia terminu.